close
Menu

APV

Jesteśmy dealerem firmy APV Polska, której główna siedziba znajduje się w Austrii. Z roku na rok udoskonalane są wysokiej jakości maszyny, które wyróżniają się profesjonalizmem, wydajnością i łatwością w obsłudze.

Na polski rynek wprowadzono przede wszystkim rozsiewacze tarczowych, siewników pneumatycznych, bron agregatów do pielęgnacji użytków zielonych, multidozowników. 

„Innowacje dla przyszłości” to motto APV. Międzynarodowy zespół inspiruje się potrzebami rolników, a następnie w profesjonalny sposób przekłada inspirację na profesjonalne wykonanie. Kapitał wiedzy APV jest oparty na wieloletnim praktycznym doświadczeniu w rolnictwie. Inżynierowie i specjaliści, menadżerowie i pracownicy terenowi nieustannie obserwują trendy i wyzwania, które przynosi ze sobą dla naszych klientów nowoczesny rynek techniki rolnej. Dział konstrukcyjny APV opracowuje na bieżąco wysokiej jakości maszyny, wyróżniające się profesjonalizmem, wydajnością i łatwością obsługi. Produkty APV mają za zadanie oszczędzać nie tylko czas i pieniądze rolników, ale również ich nerwy.

https://www.apv-polska.pl/

Znajdź sprzedawcę

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!