close
Menu

Znajdź właściwą prasę do swojego gospodarstwa

null

Prasy zmiennokomorowe

Skonstruowane z myślą o wszechstronności

Skonstruowaliśmy prasy odpowiednie zarówno dla usługodawców pracujących dla różnorodnych klientów, jak i dla gospodarstw w których charakter prac wymaga uniwersalności. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla producentów słomy, siana, sianokiszonki i kiszonki – zarówno tych, którzy wytwarzają duże ilości jednego produktu, jak i mniejsze ilości wszystkich produktów. Prasy serii G, M i R to wszechstronne urządzenia o okrągłej komorze, jakich potrzebujesz.

null

Prasoowijarki

Wszystko będzie owinięte.

Odkryj naszą gamę prasoowijarek: konstrukcja pras zmiennokomorowych C451R/C461R stanowi połączenie konstrukcji prasy V451R i V461R z systemem stołu transportowego John Deere. To pozwoliło stworzyć idealną prasoowijarkę. To samo dotyczy prasoowijarki stałokomorowej C441R, której konstrukcja opiera się na prasie F441R. Wszystkie modele to maszyny o niewielkich rozmiarach i praktycznej, nowoczesnej stylistyce.

null

Prasy stałokomorowe

Sprawdzą się na każdym polu.

Stałokomorowe prasy zwijające John Deere powstały dzięki wykorzystaniu wiedzy na temat wszystkich aspektów prac polowych. Pracując nad ich konstrukcją, korzystaliśmy z opinii i pomysłów niezliczonych rolników, usługodawców i dealerów pracujących na kontynencie.

testy pras John Deere

Prasy wielkogabarytowe

Do wspaniałych bel niezbędna jest wspaniała prasa.

W tym zakresie możesz na nas polegać. W końcu o powodzeniu prac decyduje jakość bel dostarczanych przez nasze maszyny. Muszą być twardymi jak kamień, bardzo gęstymi blokami skoncentrowanej energii o idealnych kształtach. Właśnie takie bele zapewniają nasze prasy do dużej kostki – dzień po dniu, sezon po sezonie. Właśnie na to możesz liczyć, uruchamiając naszą prasę każdego dnia.

Prasy

 

Prasy

Małe prasy kostkujące

Małe prasy kostkujące

Gęste kostki o dużej wartości energetycznej.

Pomyśl o doskonałej kostce: jest łatwa do przenoszenia, układania w stosy i transportowania, a ponadto zachowuje wartość energetyczną aż do czasu skarmiania. Dzięki małym prasom kostkującym John Deere możesz uzyskiwać takie kostki przez cały sezon.

Prasy zwijające undefined Ząbkowice Śląskie, Udanin undefined Polboto-Agri Sp. z o.o.