AutoTrac Universal

John Deere AutoTrac Universal AutoTrac Universal, do nabycia w  u dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.

AutoTrac Universal

Zalety

  • Łatwy montaż
  • Sterowanie bez użycia rąk
  • Wysoka wydajność
  • Do zastosowania w maszynach konkurencyjnych

Uniwersalny zestaw prowadzenia ATU: jedno rozwiązanie dla całej floty maszyn.

Teraz możesz czerpać korzyści z przystępnego cenowo, automatycznego układu prowadzenia maszyną, niezależnie od tego, jakiej marki maszyny pracują w gospodarstwie. Zestaw kierowania John Deere AutoTrac Universal (ATU) współpracuje z setkami różnych klas maszyn rolniczych zatwierdzonych przez firmę John Deere i wykorzystuje wszystkie poziomy dokładności sygnału korekcyjnego odbieranego przez odbiornik StarFire. System poprawia precyzję i szybkość prowadzenia maszyny po ścieżce przejazdu. System obniża również koszty początkowe występujące przy eksploatacji kombajnów, ciągników, opryskiwaczy i sieczkarni samojezdnych.

Korzyści:

Łatwa instalacja W czasie krótszym niż jedna godzina będziesz gotowy do kierowania maszyną w trybie automatycznym bez użycia rąk! Chcesz przenieść system do innego pojazdu? Nie ma problemu. Zwarta konstrukcja i „czysty” montaż zestawu prowadzenia AutoTrac Universal oznaczają również, że zamontowany zestaw zajmuje mniej miejsca w kabinie pojazdu.
Wysoka wydajność. Zmniejszenie nakładek jest równoznaczne z ograniczeniem ilości koniecznych przejazdów maszyny przez pole, zmniejszonym ugniataniem gleby oraz ograniczeniem czasu pracy, nakładu pracy i kosztów wejściowych. Teraz codziennie możesz obrobić więcej hektarów, nawet w warunkach dużego zapylenia lub słabej widoczności.
Ograniczenie kosztów początkowych. Zmniejszenie nakładek i eliminacja omijaków Stosując zestaw kierowania AutoTrac Universal zaprzęgniesz każdy centymetr swojej maszyny do pracy. Oszczędzasz paliwo, materiał siewny, środki chemiczne i nawozy.
Zmniejszenie ilości błędów. Kiedy jesteś zmęczony i zestresowany, wtedy popełniasz błędy. Kiedy kierujesz maszyną stosując zestaw prowadzenia AutoTrac Universal, wtedy łatwa, przyciskowa obsługa systemu zmniejsza Twoje zmęczenie. Czujesz się lepiej na koniec długiego dnia pracy.
Zwrot poniesionych nakładów. Zastosuj całkowicie automatyczny układ kierowania maszyną dostępny za cenę mniejszą niż się spodziewasz. Rozłóż tę inwestycję na większą liczbę pojazdów, zastosowań i sezonów pracy maszyn. Zestaw kierowania AutoTrac Universal zwróci się w ciągu kilku miesięcy.

Zestaw kierowania AutoTrac Universal dla maszyn John Deere i maszyn konkurencyjnych producentów AutoTrac Universal, do nabycia w  u dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.

Wielokolorowy. Zestaw prowadzenia AutoTrac Universal nadaje się do ponad 300 modeli maszyn produkowanych przez firmę John Deere i firmy konkurencyjne.

Przegląd: AutoTrac Universal, do nabycia w u dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.

Główne zalety

Działa z setkami platform różnego rodzaju maszyn, oferując wszystkie poziomy dokładności StarFire™ ...

więcej

Większa zyskowność i mniejsze nakładki ...

więcej

Przenoszenie systemu AutoTrac™ Universal 200 z maszyny na maszynę, w zależności od pory roku ...

więcej

Opcje śledzenia ścieżki dla dowolnego pola ...

więcej

Możliwość poprawienia dokładności do +/-2,5 cm (1 cal) między przejazdami dzięki odbiornikowi StarFire™ ...

więcej

Zmniejszenie ugniatania gleby i liczby przejazdów ...

więcej

Zmniejszanie zmęczenia operatora i czas spędzonego na polu ...

więcej
Zalety: AutoTrac Universal, do nabycia w u dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.

Rozwiązania Rolnictwa Precyzyjnego

Broszura: AutoTrac Universal, do nabycia w u dealera Polboto-Agri Sp. z o.o.